+38 (044) 339-90-90
«ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ»

З 07 по 10 липня 2021 року в  Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®" відбувся курс «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології».

Куратор курсу – к.м.н. Стаховський О.Е., відділення пластичної і реконструктивної онкоурології Національного Інститута раку.

Програма курсу включала, теоричний блок, практичну частину та вет лаб. Теоретична частина включала  лекції з основ лапароскопічної техніки, видів хірургічних енергій, основ лапароскопії в урології, відео-ресурсів з лапароскопічної урології, ускладнень в лапароскопічній урології.

Заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою на основі європейських рекомендацій щодо базової лапароскопії для урологів. Один із днів програми курсу був відведений на відвідування лікарями Національного інституту раку та асистування куратору курсу в операційній.

Під час «вет лаб» практики курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики на біологічному матеріалі, випробувати в роботі високочастотні, плазмові та ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно відпрацювали основні навички лапароскопічної урології: виділення нирки, виявлення, дисекції і кліпування судин, виконання нефректомії, накладення інтракорпорального шва, зупинка кровотечі з травмованих навколишніх органів.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати СЅІ.

Команда Тренінг центру, "Center of Surgical Innovation ®"   висловлює велику подяку куратору  і лекторам за проведення насиченого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

До нових зустрічей!