+38 (044) 339-90-90
ЦЕНТР ХІРУРГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

Центр хірургічних інновацій - це міждисциплінарний навчальний проект, який активно працює з 2013 року, на базі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. Шалімова, а також на базах Одеського національного медичного університету, Харківського обласного центру онкології, НДСЛ «Охматдит»та інших, за підтримки Асоціації  хірургів України.

Метою проекту є надання матеріально-технічної бази для підвищення кваліфікації фахівців хірургічного профілю різних спеціальностей, анестезіологів, медсестер на клінічних базах, організаційно-методологічної допомоги, відпрацювання практичних навичок хірургічних втручань в операційних клінік з використанням сучасних технологій та методик провідними спеціалістами України.

Незаперечною перевагою є інтеграція проекту до структури Національного інституту хірургії та трансплантології, що включає клінічні та експериментальні відділи.

CSI активно співпрацює з провідними світовими виробниками медичного обладнання та фармацевтичних препаратів, найкращими клініками та університетами України та інших країн світу.

У розпорядженні Центру – сучасні високотехнологічні операційні. За допомогою спеціального обладнання забезпечується конференц-зв'язок та онлайн трансляції. У ході оперативних втручань можна дискутувати з оперуючими хірургами, ставити їм питання щодо техніки хірургічного втручання, профілактики ускладнень. Можливості телемедицини забезпечують підключення клінік та освітніх центрів у всьому світі.

Центр прагне передового досвіду хірургів та анестезіологів усього світу, інновацій та лідерства для сприяння покращенню якості медичної допомоги населенню України.

 

На офіційному сайті Центру представлена ​​актуальна інформація про майбутні заходи, зібрано архів вже завершених. Використовуючи календар, ви легко знайдете потрібний вам курс, який проходитиме у зручний час. Також тут можна поспілкуватися з експертами, поставити їм свої питання за допомогою простої та зручної форми зворотного зв'язку.

Не викликає сумніву той факт, що підготовка молодих спеціалістів, обмін передовим досвідом, впровадження інновацій та повноцінне використання можливостей Центру допоможе підняти рівень знань лікарів та хірургії в Україні на якісно новий рівень.

Центр хірургічних інновацій є зареєстрованим провайдером БПР під номером 1033.