+38 (044) 339-90-90
Архів подій
ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ

З 06 по 09 жовтня 2021 року в Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®"  відбувся курс з лапароскопічної герніології.

Куратор курса:  Литвиненко Олександр Миколайович - доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, лектор: Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше ....

РЕКОНСТРУКТИВНА ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ В ГІНЕКОЛОГІЇ ( ГЕНІТАЛЬНИЙ ПРОЛАПС)

30 вересня по 1 жовтня 2021 р. на базі Діагностичного центру «Гарвіс» , у м. Дніпро, спільно з Тренінг центром "Center of Surgical Innovation®», під керівництвом куратора  курсу: Банахевича Романа Михайловича відбувся курс «Реконструктивна пластична хірургія в гінекології (генітальний пролапс)».

Детальніше ....

«СУЧАСНІ АСПЕКТИ РЕЗЕКТОСКОПІЇ ТУР»

От і закінчився майстер-клас, організований 29.09-1.10.2021 «DIEVO» Центр хірургічних рішень та Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®»  за темою:

 «СУЧАСНІ АСПЕКТИ РЕЗЕКТОСКОПІЇ ТУР» в форматі «жива хірургія» теоретична частина та практична частина. За три дні ми плідно пропрацювали теоретичні та практичні завдання.

Учасники отримали Національні сертифікати  згідно з Наказом МОЗ №446 від 22.02.2019 року.

Хочемо подякувати учасникам за цікаві дискусії. Чекаємо на нові зустрічі з колегами!

Детальніше ....

І НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ ПО СУДИННОМУ ДОСТУПУ

Перша науково-практична конференція з міжнародною участю "Судинний доступ" пройшла успішно і плідно! Дякуємо всім, хто взяв участь у конференції.  Щира подяка нашим гостям з зарубіжжя та всім доповідачам, нашим партнерам і всім, хто допомагав у організації конференції.

Детальніше ....

БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗА ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ

20 по 24 вересня 2021 року в Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®» пройшов тижневий курс «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини.

Експерт курсу: проф.Чайка Кирило.

Детальніше ....

"Ази лапароскопічної гінекології"

16-17 вересня 2021 року в Одесі, на базі медичного центру "Esperanto Med" спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®" пройшов курс "Ази лапароскопічної гінекології"

Детальніше ....

ПРОСУНУТИЙ КУРС УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ В ІНТЕНСИВНІЙ ТЕРАПІЇ

З 18 по 19 вересня 2021 року в Тренінг центрі "Center of Surgical Innovation ®"  відбувся «Просунутий курс ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії».

Куратор курсу: Висоцький Андрій Дмитрович – лікар-анестезіолог, відділення РЕВХ, Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, 
Шипов Данило Олегович- лікар кардіолог дитячий Центру дитячої кардіології та кардіохірургії

Детальніше ....

«СУЧАСНІ АСПЕКТИ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ» З ПРОФ. ЧАЙКОЮ К.В. ТА ЖИХАРСЬКИМ Р.В.

16 по 17 вересня 2021 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок), спільно з Тренінг центром "Center of Surgical Innovation®», під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирила Володимировича та куратора курсу Жихарського Романа Володимировича відбувся курс «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії».

Детальніше ....

«СУЧАСНІ АСПЕКТИ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ» З ПРОФ. ЧАЙКОЮ К.В. ТА ЖИХАРСЬКИМ Р.В.

19 по 20  серпня 2021 р. в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок), спільно з Тренінг центром "Center of Surgical Innovation®», під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирила Володимировича та куратора курсу Жихарського Романа Володимировича відбувся курс «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії».

Програма інтенсивного курсу виявилася насиченою: відбувалась активна дискусія на хвилюючі запитання учасників, такі як дослідження вагінальної і лапароскопічної гістректоміі, помилки в діагностиці, хірургічна практика, використання різних видів енергій, різниця в роботі офісного і звичайного резектоскопа.

Детальніше ....

ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

З 31 серпня по 3 вересня 2021 р. в тренінг центрі "Center of Surgical Innovation®» пройшов курс "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України.

Куратор курсу: Міхальчевський Валентин Петрович.

Експерт курсу: Литвин Олександр Іванович.

Детальніше ....

«БРОНХОСКОПІЯ ДЛЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ»

18 -21 серпня 2021 року в КЛ Феофанія спільно з Тренінг центром «Center of Surgical Innovation ®"  відбувся курс  «Бронхоскопія для анестезіологів»

Куратор курсу: Сергієнко Анатолій Володимирович - Керівник центру бронхології та інтервенційної пульмонології.

Детальніше ....

ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЛІКУВАННІ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ

5-6 серпня 2021 р. в Університетській клініці № 1 в м. Одеса спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation®», під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гладчука відбувся курс  «Інноваційні підходи в лікуванні генітального пролапсу», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Детальніше ....

«БАЗОВІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ» ДЛЯ ІНТЕРНІВ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

26 по 30 липня 2021 року в Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®"  відбувся п’ятиденний курс для інтернів і студентів старших курсів медичних вузів «Базові навички лапароскопічної хірургії».

Куратор курсу -  Міхальчевський Валентин Петрович - лікар-хірург, відділ хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

Детальніше ....

МАЙСТЕР-КЛАС «ОРГАНОЗБЕРІГАЮЧІ ОПЕРАЦІЇ НА МАТЦІ»

22 по 23 липня 2022 р. на базі медичного центру "Esperanto Med" та спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"  пройшов майстер-клас  «Органозберігаючі операції на матці» для практикуючих хірургів-гінекологів з усієї України.

Детальніше ....

МАЙСТЕР-КЛАС «ВИКОНАННЯ БАРІАТРИЧНИХ І ГЕРНІОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ»

22-23 липня 2021 у м. Запоріжжі на базі Клініки Святого Миколая спільно з  Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"   пройшов майстер-клас «Виконання баріатричних і герніологічних операцій» для практикуючих хірургів з усієї України.

Метою заходу було надати учасникам теоретичні та практичні знання для вирішення складних ситуацій в баріатрії та герніології.

Детальніше ....