+38 (044) 339-90-90
Архів подій
"БАЗОВИЙ КУРС З ГІСТЕРОСКОПІЇ"

08-09 червня 2022 р. на базі «DIEVO» Центр хірургічних рішень та за підтримки Тренінг центру, "Center of Surgical Innovation ®» відбувся "Базовий курс з гістероскопії" під керівництвом експерта курсу: Олександр Васильович Попкова.

Програма інтенсивного курсу була дуже насичено, яка включала в себе теоретичну частину,  практичну частину та «живу хірургію».

Детальніше ....

МАЙСТЕР-КЛАС «ОРГАНОЗБЕРІГАЮЧІ ОПЕРАЦІЇ НА МАТЦІ»

15 по 16 лютого 2022 р. на базі медичного центру "Esperanto Med" та спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"  пройшов майстер-клас  «Органозберігаючі операції на матці» для практикуючих хірургів-гінекологів з усієї України.

Детальніше ....

«СУЧАСНІ АСПЕКТИ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ» З ПРОФ. ЧАЙКОЮ К.В. ТА ЖИХАРСЬКИМ Р.В.

18 лютого 2022 р. в Тренінг центрі "Center of Surgical Innovation®», під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирила Володимировича та куратора курсу Жихарського Романа Володимировича відбувся курс «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії».

Детальніше ....

"БАЗОВИЙ КУРС З ГІСТЕРОСКОПІЇ"

16-17 лютого 2022 р. на базі «DIEVO» Центр хірургічних рішень та за підтримки Тренінг центру, "Center of Surgical Innovation ®» відбувся "Базовий курс з гістероскопії" під керівництвом експерта курсу: Олександр Васильович Попкова.

Програма інтенсивного курсу була дуже насичено, яка включала в себе теоретичну частину,  практичну частину та «живу хірургію».

Детальніше ....

«СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ НИЖНІХ КІНЦІВОК. ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»

12 по 13 лютого 2022 року у м. Києві на базі клініки СІТІ Доктор  за підтримки тренінг центру, "Center of Surgical Innovation ®» під керівництвом Ковальчука Володимира Миколайовича  відбувся майстер-клас «Сучасні методи лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок. Від теорії до практики»

Детальніше ....

«СУЧАСНІ АСПЕКТИ РЕЗЕКТОСКОПІЇ ТУР»

От і закінчився майстер-клас, організований 2-4 лютого 2022 «DIEVO» Центр хірургічних рішень та Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation ®»  за темою:

 «СУЧАСНІ АСПЕКТИ РЕЗЕКТОСКОПІЇ ТУР» в форматі «жива хірургія» теоретична частина та практична частина. За три дні ми плідно пропрацювали теоретичні та практичні завдання.

Детальніше ....

Тренінг з оволодіння практичними навичками «Практичні навички лапароскопічної хірургії»

В січні 2022 р. в тренінг центрі "Center of Surgical Innovation®» пройшов тренінг з оволодіння практичними навичками "Практичні навички лапароскопічної хірургії" на базі Національного інституту хірургії і трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України.

Куратор курсу: Міхальчевський Валентин Петрович.

Експерт курсу: Литвин Олександр Іванович.

Детальніше ....

ФАХОВА ШКОЛА «БАЗОВИЙ КУРС УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ В ІНТЕНСИВНІЙ ТЕРАПІЇ»

22 -23 січня 2022 року в Тренінг центрі "Center of Surgical Innovation ®"відбувся  «Базовий курс ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії».

Куратори курсу: Висоцький Андрій Дмитрович – лікар-анестезіолог, відділення РЕВХ, Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, 
Шипов Данило Олегович- лікар кардіолог дитячий Центру дитячої кардіології та кардіохірургії

Детальніше ....

«БРОНХОСКОПІЯ ДЛЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ»

22 -24 грудня 2021 року в КЛ Феофанія спільно з Тренінг центром «Center of Surgical Innovation ®"  відбувся курс  «Бронхоскопія для анестезіологів»

Куратор курсу: Сергієнко Анатолій Володимирович - Керівник центру бронхології та інтервенційної пульмонології.

Детальніше ....

"БАЗОВИЙ КУРС З ГІСТЕРОСКОПІЇ"

22-23 грудня 2021 р. в  Тренінг центрі "Center of Surgical Innovation®»  відбувся "Базовий курс з гістероскопії" під керівництвом експерта курсу: Олександр Васильович Попкова.

Програма інтенсивного курсу була дуже насичено, яка включала в себе теоретичну частину та практичну частину.

Детальніше ....

ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ

З 15 по 17 грудня 2021 року в Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®"  відбувся курс з лапароскопічної герніології.

Куратор курса:  Литвиненко Олександр Миколайович - доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, лектор: Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Детальніше ....

БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗА ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ

6 по 9 грудня 2021 року в Тренінг центрі, "Center of Surgical Innovation ®» пройшов тижневий курс «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини.

Експерт курсу: проф.Чайка Кирило.

Детальніше ....

«ХІРУРГІЧНА ЕНДОСКОПІЯ У ЛІКУВАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ»

16-17 грудня 2021 року в Центрі діагностичної та інтервенційної ендоскопії клінічної лікарні Феофанія, спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"   пройшов перший семінар-практикум з Live-ендоскопією та практичним навчанням на біомоделях.

Куратори курсу: Бойко Володимир Васильович, к.м.н , лікар-ендоскопіст, заступник головного лікаря з медичних питань (м.Київ, Клінічна лікарня Феофанія)

Криворук Орест Мирославович, Керівник центру діагностичної та інтервенційної ендоскопії (м.Київ, Клінічна лікарня Феофанія).

Детальніше ....

МАЙСТЕР КЛАС «ЛАПАРОСКОПІЯ В ХІРУРГІЇ РАКА ШЛУНКУ»

З 18 по 19 листорада 2021 р.  на базі Національного Інституту Раку, спільно з тртенінг центрі "Center of Surgical Innovation®» пройшов МАЙСТЕР КЛАС «ЛАПАРОСКОПІЯ В ХІРУРГІЇ РАКА ШЛУНКУ»

Куратор курсу: Лукашенко Андрій Володимирович, доктор онколог, хірург вищої кваліфікаційної категорії, член Міжнародної асоціації хірургічної гастроентерології та онкології (IASGO).

Насичена програма курсу включала: Теоретичну частину та «Жива хірургія» асистування в операційній.

Детальніше ....

КУРС З МІКРОХІРУРГІЧНОЇ ТЕХНІКИ

2 по 3  грудня 2021 року в Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"   відбувся курс з мікрохірургічної техніки.

Куратор курсу Смоланка І.І.

Програма курсу включала теоретичну частину  та практичні заняття на лабораторній тварині. Тематика лекцій курсу включала: «Історія мікрохірургії. Основи мікрохірургічної техніки», «Шовний матеріал, який використовується в мікрохірургії. мікрохірургічний інструментарій», «Види мікрохірургічних анастомозів», «Техніка накладання анастомозу на вені. Анастомоз Кінець- в – кінець на яремній вені. Venous graft technique».

Детальніше ....