+38 (044) 339-90-90
БАЗОВИЙ КУРС УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ В ІНТЕНСИВНІЙ ТЕРАПІЇ

29 -30 травня 2021 року в м. Запоріжжя, Запорізька обласна клінічна лікарня., Оріхівське шосе, 10 спільно з Тренінг центрі "Center of Surgical Innovation ®" відбувся «Базовий курс ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії».

Унікальний майстер-клас: наші лікарі опановують тонкощі діагностики в інтенсивній терапії

Сьогодні на базі Запорізької обласної лікарні стартував дводенний просунутий курс ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії, який організував міждисциплінарний навчальний проєкт «Центр хірургічних інновацій».

Топові спеціалісти України: лікар-анестезіолог відділення РЕВХ Олександрівської клінічної лікарні м. Києва Андрій Висоцький і дитячий лікар-кардіолог Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Данило ШИПОВ діляться сучасним європейським досвідом і практичними методиками щодо моніторингу гемодинаміки в інтенсивній терапії.

Тобто спеціалісти опановують вкрай важливі тонкощі УЗД-діагностики, яку проводять пацієнтам в екстрених ситуаціях: в ургентних випадках, під час операцій, в реанімаціях та ін. Це дасть змогу поглибити знання у наданні спеціалізованої допомоги пацієнтам, що знаходяться у важких станах, тим самим врятувати їм життя. 

До заходу долучилися як досвідчені лікарі обласної лікарні (хірурги, анестезіологи та ін.), що хочуть підвищити рівень своєї кваліфікації, так і інтерни. Для підвищення кваліфікації вони отримують не тільки теоретичні знання, а й відпрацьовують практичні навички на інноваційному обладнанні – портативних ультразвукових діагностичних сканерах експертного класу компанії Samsung. 

Впевнені, підготовка молодих фахівців, обмін передовим досвідом і впровадження інновацій дозволять підвищити рівень знань лікарів і вивести хірургію в Запорізькій області на якісно новий рівень. 

Що стосується пацієнтів, звернувшись у Запорізьку обласну клінічну лікарню, вони можуть бути впевнені у високій якості надання медичної допомоги, адже ми ніколи не зупиняємося на досягнутому та докладаємо максимум зусиль, щоб зробити її більш оперативною та ефективною.

Курс пройшов при великій активності його учасників.

Після закінчення курсу учасники отримали Сертифікат CSI.

CSI висловлює велику подяку куратору курсу та  всім його учасникам.

До нових зустрічей!