+38 (044) 339-90-90
МАЙСТЕР-КЛАС «ОРГАНОЗБЕРІГАЮЧІ ОПЕРАЦІЇ НА МАТЦІ»

22 по 23 липня 2022 р. на базі медичного центру "Esperanto Med" та спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"  пройшов майстер-клас  «Органозберігаючі операції на матці» для практикуючих хірургів-гінекологів з усієї України.

Куратор курсу: Нігуца Ігор Павлович, к.м.н., лікар акушер-гінеколог, директор медичного центру "Esperanto Med" м. Одеса. На чолі з Нігуцлою І.П. було проведено операції: «Лапароскопічна міомектомія», «Лапароскопічна гістеректомія»,  «Лапароскопічна міомектомія з резекцією субмукозної міоми», «Лапароскопічна супрацервікальна гістеректомія»,  які включали в себе живу дискусію по вирішенню вище перерахованих проблем.

Два дні у Клініці пройшли дуже насичено та продуктивно, кожен учасник по завершенню отримав сертифікат CSI, який надає бали, що необхідні хірургам при підвищенні кваліфікації.

Висловлюємо велику подяку куратору курсу – Нігуці І.П., партнерам BOWA за допомогу в організації та проведенні курсу, окрема подяка медичному центру "Esperanto Med", та всім його учасникам.

До нових зустрічей!