+38 (044) 339-90-90
МАЙСТЕР-КЛАС «ВИКОНАННЯ БАРІАТРИЧНИХ І ГЕРНІОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ»

16-17 квітня 2021  в Клініці Святого Миколая спільно з  Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®"   пройшов майстер-клас «Лапароскопічна баріатрія. Майстер-клас «Виконання баріатричних і герніологічних операцій» для практикуючих хірургів з усієї України.

Метою заходу було надати гостям теоретичні та практичні знання для вирішення складних ситуацій в баріатрії та герніології.

Куратор курсу: медичний директор КСМ, доктор мед.наук, експерт у баріатрії - Милиця Костянтин Миколайович. На чолі з Костянтином Миколайовичем було проведено операції: Операція «Фундоплікація по Ніссену», Операція «Продольна резекція», Курорафія, «Фундоплікація по Ніссену», Операція «Гастрошунтування», які включали в себе живу дискусію по вирішенню вище перерахованих проблем.

Два дні у Клініці пройшли дуже насичено та продуктивно, кожен учасник по завершенню отримав сертифікат CSI, який надає бали, що необхідні хірургам при підвищенні кваліфікації.

Висловлюємо велику подяку куратору курсу- Милиці К.М. окрема подяка адміністрації клініки Святого Миколая, та всім учасникам курсу.

До нових зустрічей!