+38 (044) 339-90-90
ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЛІКУВАННІ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ

5-6 серпня 2021 р. в Університетській клініці № 1 в м. Одеса спільно з Тренінг центром, "Center of Surgical Innovation®», під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гладчука відбувся курс  «Інноваційні підходи в лікуванні генітального пролапсу», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Програма майстер-класу містила дискусії професора Гладчука І.З.  за тематикою сучасних методів лікування  генітального пролапсу, помилок в діагностиці хірургічної практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування.

Протягом двох днів у форматі «живої хірургії» гінекологи розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного об’єму хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували Ігорю Зіновіовичу Гладчуку і виконали ряд операцій: «Вагінальна гістеректомія з придатками», «Лапароскопічна супрацервікальна гістеректомія з придатками», «Промонтофіксація», «Передня, задня кольпоперенеорафія. Встановлення заднього проліфту. Леваторопластика», «Лапароскопічна латеральна фіксація», «Класична трансвагінальна пластика» та інші.

Професор І.З. Гладчук прийняв до уваги точку зору присутніх фахівців та блискуче виконав оперативні втручання.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює велику вдячність проф. І.З. Гладчуку та доц. Кожакову В.Л. за проведення цікавого та плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!