+38 (044) 339-90-90
МАЙСТЕР-КЛАС «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ»

28 січня 2021 року  спільно з Тренінг центром "Center of Surgical Innovation ®"  на базі відділення планової малоінвазивної та пластичної гінекології Перинатального центру д. м. н., професором кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім. П. Л. Шупика Чайкою Кирилом Володимировичем та  к.м. н., завідувачем відділенням "Ендометріозу і тазової хірургії" КМЦРПМ Жіхарським Романом Володимировичем при підтримці д. м. н., професора кафедри акушерства і гінекології ДЗ «Дніпропетровської медичної академії МОЗ України» Банахевича Романа Михайловича було проведено майстер-клас «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії».

Майстер-клас відбувся у форматі «живої хірургії». В дружній обстановці  гінекологи розглядали і обговорювали складні клінічні випадки, також асистували професору Чайці К.В та Жихарському Р.В.  Загалом виконано 6 оперативних втручань. Матеріал був цікавий не тільки новачкам, а й досвідченим спеціалістам малоінвазивної гінекології.

Дякуємо за високий рівень навчання і плідну сумісну працю.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку проф. Чайці Кирилу Володимировичу та Жихарському Роману Володимировичу за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!