+38 (044) 339-90-90
Базовий курс з гістероскопії

27-28 липня 2022 р. на базі «DIEVO» Центр хірургічних рішень відбувся "Базовий курс з гістероскопії" під керівництвом експерта курсу: Олександр Васильович Попкова.

Програма інтенсивного курсу була дуже насичено, яка включала в себе теоретичну частину,  практичну частину та «живу хірургію».

Під час курсу розглядались так питання як:: роль гістероскопії в оцінці порушення фертильності, міоми матки, принципи маточної хірургії, аденоміоз, шляхи оцінки, методики терапії, предраковий стан., гістероскопія в оцінці онкологічної паталогії., ускладнення гістероскопічної хірургії, принципи розпізнавання, приклади рішення ситуацій.

Практична частина курса включала відпрацювання  навичків на тренажері.

Учасники відвідали операційну центру хірургічних рішень «DIEVO», де під керівництвом Попкова О.В. було виконано 5 операцій.  

Курс пройшов при великій активності учасників.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку куратору курсу: Олександр Васильович Попкова за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі! Дякуємо адміністрації Центру хірургічних рішень «DIEVO» за дпомогу у проведенні тренінгу з оволодіння практичних навичок.

Окрема подяка всім учасникам курсу.

До нових зустрічей!