+38 (044) 339-90-90
"Ази лапароскопічної гінекології"

16-17 вересня 2021 року в Одесі, на базі медичного центру "Esperanto Med" спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®" пройшов курс "Ази лапароскопічної гінекології"

Ми провели два насичених дня в операційній Esperanto Med, де мали можливість поділитися досвідом, відповісти на питання, вислухати інші точки зору ... Ми отримали масу позитивних емоцій! А наші гості відвезли додому щось нове і корисне, що допоможе їм у їх професійному зростанні! Ми дякуємо Center of Surgical Innovation, BOWA medical Representative, за надану можливість і довіру провести цю зустріч!

У фокусі нашої зустрічі була безпечна, ефективна і комфортна Хірургія, яка неможлива без ARC 400, MetraLoop, ERGO 315, SHE SHA, LOTUS і багато іншого обладнання від BOWA! Але я б ще раз зупинився на безпечній морцелляціі, яка можлива тільки із застосуванням MetraBag !!!

Дякую за злагоджену роботу в операційній свою професійну сім'ю: Гадюченко Олександр, Victoria Bokareva, Vladislav Gordeev, Катерина Джуміга, Inna Kartavenko і ​​всіх, всіх, всіх !!! Без ВАС все це було б неможливо!

Пацієнтки виписані і пішли додому оздоровлення! Ми вдячні їм за довіру !!!

До нової зустрічі!!!