+38 (044) 339-90-90
«Сучасні аспекти гістерорезектоскопії»

11 лютого  2022 р. Жихарський Роман Володимирович спільно з Тренінг центром "Center of Surgical Innovation®», провів тренінг з оволодінням практичних навичок  «Сучасні аспекти гістерорезектоскопії»

Програма практичного курсу була спрямована на ознайомлення та практичне відпрацювання  на резектоскопі як звичайного так і офісного. В лекційній програмі обговорена тактика ведення хворих,  вибір хірургічного втручання, помилки в діагностиці, хірургічна практика, використання різних видів енергій, різниця в роботі офісного і звичайного резектоскопа, анестезіологічне забезпечення під час хірургічних втручань. Практично відпрацюємо можливості офісної гістерорезектоскопії при лікуванні внутрішньоматкової патології (поліпи, гіперплазія, синехії, субмукозні міоми, перегородка матки), розібрали тактику хірургічного лікування пацієнтів та відвідали 8 гістерорезектоскопічних операцій.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку керівництву Поліклінін №2, Жихарському Роману Володимировичу та всім учаникам  за реалізацію та проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!