04-05 липня 2024 року в Одесі, на базі медичного центру "Esperanto Med" спільно з Тренінг центр, "Center of Surgical Innovation ®" пройшов курс «Практичний курс для операційної бригади»
Курс проходив для хірургів, асистентів анестезіологів та медичних сестер за індивідумальною програмою поставлених питань та задач перед кураторами.
Під час курсу буди пропрацьовано питання щодо організації робочого простору операційного блоку, робочого місця операційної медичної сестри, зберігання хірургічних інструментів та медичних виробів для планового та невідкладного доступу під час хірургічного втручання, організації роботи операційної та підготовки медичного обладнання й хірургічних інструментів в умовах високого оперативного навантаження на кожну операційну залу, робочого місце анестезіолога та анестезіологічної медичної сестри, робочого місце оперуючого хірурга, першого та другого асистентів під час хірургічного втручання, організація командної роботи операційної бригади, передопераційні брифінги та післяопераційний розбір помилок.
Також учасники курсу відпрацювали всі теоретичні питання вже в практиному просторі операційних клініки
Щиро дякуємо всій команді медичного центру "Esperanto Med" за підтримку та реалізацю даного заходу
До нових зустрічей!










