17-18 вересня 2024 року в тренінг-залі гуманітарної організації FHI360 у місті Кривий Ріг відбувся дводенний майстер-клас на тему "Ведення пацієнтів з порушеннями слуху: диференційна діагностика кондуктивної та сенсоневральної приглухуватості, методи діагностики". Захід був спрямований на підвищення кваліфікації медичних спеціалістів, які працюють з пацієнтами із вадами слуху.
Курс проводили лікарі-оториноларингологи Панайоті Анастасія Юріївна та Шафоростова Марія Євгенівна.
Оцінка та результати: Учасники успішно освоїли техніки отоскопії та камертональних проб, навчилися інтерпретувати результати аудіометрії та інших діагностичних методів. У ході майстер-класу вони практикувалися на клінічних випадках, що дозволило їм краще зрозуміти складності діагностики слухових порушень.
Враження учасників: Учасники відзначили високий рівень організації заходу, якісні навчальні матеріали та практичні вправи, які дозволили їм набути нових знань і навичок.
Щиро дякуємо всім учасникам, кураторам курсу Панайоті Анастасії Юріївні та Шафоростовій Марії Євгенівні, а також організаторам за успішне проведення цього важливого заходу.




