+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Восьмі збори військових хірургів та анестезіологів МО України Товариство хірургів Києва та Київської області «Актуальні питання військової хірургії в умовах АТО»

ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ТОВАРИСТВО ХІРУРГІВ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

25 лютого 2015 р. в приміщенні клубу Головного військово-медичного клінічного центру МО України відбулась науково-практична конференція військових й цивільних хірургів та анестезіологів.

Більш 500 фахівців з різних регіонів України зібрались на конференції, щоб заслухати доповіді хірургів, травматологів, нейрохірургів та анестезіологів, що були присвячені досвіду надання медичної допомоги пораненим й постраждалим в зоні АТО, а також обговорити практичні фахові питання. В доповідях учасників конференції були використані фото та відео матеріали з особистої практики, надані практичні поради щодо адаптації інноваційних хірургічних методик до практики українських шпиталів й порятунку життя пацієнтів за наяви мінімальних ресурсів. Конференція засвідчила, що за останній час українські фахівці придбали колосальний досвід військово-польової хірургії.

Науково-практична конференція відбулась за підтримки Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, Спілки хірургів Києва та Київської області, Військово-медичної Академії, а також за сприяння компаній Pfizer, Soering, Medicare, Oncomedica, Каліна, Леді-мед, B. Braun Medical Ukraine, Ethicon, Юрія-фарм, MSD, 3M, Здраво, Vivostat.

 

 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!