+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ТРИДЕННИЙ СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ»

З 7 по 9 жовтня 2015 р. у CSI проходив триденний семінар-практикум «Лапароскопічна герніологія», на якому були присутні хірурги з різних регіонів України.

Програма курсу містила тематичні лекції та презентації, ознайомлення з сучасним обладнанням для герніопластики, розбір клінічних випадків, обговорення вибору методів хірургічного лікування пацієнтів, а також закріплення практичних навичок на тренажерах-симуляторах і на лабораторній свинці в ході Vet Lab.

У своїх доповідях лектори курсу акцентували увагу на наступних питаннях: лапароскопічні методики при пахових грижах, відмінності між ТАР і ТEPP, лапароскопічна герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота, різні способи фіксації сітчастих протезів, види хірургічних енергій та їх вплив на біологічні тканини, методи диссекції і коагуляції: ВЧ, моно і біполяр, RF хірургія, УЗ диссектори, плазмові, радіочастотні і лазерні генератори. Слухачі взяли активну участь в обговоренні розглянутих тем.

Розгорнуту презентацію своєї медичної продукції провели представники фірм Covidien і Ansel.

В експериментальному відділі НІХТ ім. А.А. Шалімова слухачі курсу мали можливість відпрацювати методики лапароскопічної герніопластики: TAPP, TEP і IPOM.

Дякуємо кураторам курсу к.м.н. Калашнікову О.О. і к.м.н. Косюхно С.В. за організацію насиченого і продуктивного курсу, а також компаніям Soering, Covidien і Ansel за матеріально-технічну підтримку.

Наступний семінар з лапароскопічної герніології запланований на 21-25.12.2015 р.

Реєстрація  на захід:

http://www.isurgery.com.ua/registration

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!