+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ТРИДЕННИЙ КУРС ТУ «ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ»

Центр Хірургічних Інновацій постійно удосконалюється й розширює перелік навчальних програм. На численні  прохання хірургів країни експертами CSI та НІХТ ім. О.О. Шалімова був розроблений триденний курс ТУ «Лапароскопічна герніологія». Заняття для практикуючих хірургів з різних регіонів України проходили на базі Центру з 12 по 14 серпня 2015 р.  

Програма курсу була насиченою й містила блок тематичних лекцій та відео презентацій , ознайомлення з роботою  обладнання  для герніопластики, розбір кейсів пацієнтів, асистування в операційних НІХТ ім. О.О. Шалімова,  практичне тренування на лапароскопічних тренажерах-симуляторах, а також   на лабораторних свинях. 

До уваги курсантів були запропоновані лекції «Лапароскопічні методики при пахвинних грижах: ТАРР чи ТЕР?» (к.м.н. Косюхно С.В.), «Лапароскопічна алогерніопластика при післяопераційних грижах живота:  iPOM» (к.м.н. Косюхно С.В.), відеокурс «Види хірургічних енергій, їх вплив на біологічні тканини, методи дисекції та коагуляції: ВЧ моно та біполяр, RF хірургія, УЗ дисектори, плазмові, радіохвильові та лазерні генератори» (сервісний інженер CSI  Астапенков В.А.), презентації  продукції партнерів Центру Хірургічних Інновацій компаній Covidien, Soering, Bowa й  Ansel.

В ході лекцій та презентацій велося активне обговорення запропонованих  тем. 

При виконанні Vet Lab  практики курсанти мали змогу відпрацювати двосторонню дисекцію тканин за допомогою ножиць та активних хірургічних інструментів, накладення швів лапароскопічними інструментами за різними методиками, введення сітки через порт  у преперитонеальний простір, виконання фіксації сетчастого імплантату за допомогою герніостеплера, зшивання брюшини за допомогою апарату для герніопластики.

Висловлюємо подяку кураторам курсу к.м.н. Калашникову О.О. й к.м.н. Косюхно С.В. за проведення цікавих занять та компаніям-партнерам Soering, Bowa, Covidien й Ansel за матеріально-технічну підтримку.

Наступний курс з лапароскопічної герніології Центр Хірургічних Інновацій планує провести  24-25.09.2015 г. Чекаємо на ваші заявки.

 

 

Команда CSI

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!