+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
XXIII З’ їзд Хірургів України

З 21 по 23 жовтня 2015 р. в Києві проходив З'їзд Хірургів України, на який було також запрошено фахівців з інших країн. Це була грандіозна подія, яку відвідали понад 4000 чоловік. Колосальна робота організаторів дозволила провести головний хірургічний захід останніх років на гідному, високому рівні. Через велику кількість питань, що накопичилися, не всі наші талановиті, блискучі хірурги виступити з презентаціями, але всі отримали можливість живого спілкування зі своїми українськими та зарубіжними колегами. Такого спілкування не було вже давно.

Обмін досвідом і знаннями, нові знайомства - це те, заради чого варто проводити подібні заходи. Окрема подяка усім зарубіжним гостям З'їзду, і, особливо, професору Т. Кеку й доктору Лапшину (Німеччина) за чудові доповіді та можливість спілкування у неформальному оточенні з лідерами лапароскопічної хірургії Німеччини.

З особливою ​​гордостю зазначимо, що стенд Центру Хірургічних Інновацій за три плідних дні роботи З'їзду привернув найбільшу кількість відвідувачів. Лікарі та студенти займали чергу, щоб попрацювати на тренажерах лапароскопічними хірургами. Найбільш активним учасникам були вручені спеціальні призи від CSI.

Буде доречним нагадати, що Центр Хірургічних Інновацій працює для хірургів щодня. Перелік навчальних програм розширюється, провідні експерти українських та зарубіжних клінік готові ділитися своїм досвідом. Професор Т. Кек підтвердив, що ми рухаємося в правильному напрямку, і готовий проводити спільні навчальні курси у Києві  і на базі Університетської клініки в м. Любек.

Великий інтерес фахівців викликала презентація обладнання партнера CSI компанії BOWA. Новий електро-коагулятор з функцією лігувания судин і аргоноплазменної коагуляції успішно завойовує український ринок. Роботу електро-коагулятора та інших інструментів лікарі випробовували самостійно. Представник компанії Bowa люб'язно надавав хірургам необхідну інформацію.

CSI дякує всім учасникам З'їзду за виявлений інтерес і запрошує на спеціалізовані курси Центру. Ми також дякуємо нашим партнерам - компаніям Soering, Bowa і Локе - за матеріально - технічну підтримку.

Хірургія в Україні, безсумнівно, розвивається!

Бажаємо всім нам вийти на світовий рівень!

До нових зустрічей!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!