+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Семінар-Пратикум «Лапароскопічна міомектомія»

12-14 вересня 2018 у Київському міському центрі репродуктивної перинатальної медицини під керівництвом професора Чайки Кирила Володимировича та куратора курсу - Жіхарського Романа Володимировича відбувся семінар-практикум «Лапароскопічна міомєктомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України взяли участь в консиліумі з приводу оперативного лікування декількох пацієнтів.

Програма майстер-класу включала асистування в операційних перинатального центру, теоретичний курс, а також робота на боксах-симуляторах в тренінг центрі.

Протягом двох днів в форматі «живої хірургії» лікарі-гінекологи розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного обсягу хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували професору Чайці К.В і Жихарському Р.В. і виконали ряд операцій:

1) Subtotal laparoscopic hysterectomy.

2) Total laparoscopic hysterectomy.

3) Laparoscopic renal resection.

4) Laparoscopic myomectomy.

5) Hysteroscopic myomectomy.

6) Laparoscopic cystectomy.

 

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Центр Хірургічних інновацій висловлює велику подяку проф. Чайці К.В. і куратору курсу Жихарському Р.В. за проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!