+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «РЕЗЕКЦІЙНА ХІРУРГІЯ ПЕЧІНКИ»

З 29 червня по 1 липня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив триденний семінар-практикум «Резекційна хірургія печінки».

Куратор курсу - Федоров Денис Олександрович, к.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Експерт курсу - Котенко Олег Геннадійович, д.м.н., гепатобіліарний хірург-трансплантолог.

Унікальна програма курсу містила наступні теми: анатомічно - обгрунтований підхід до сучасної резекційної хірургії печінки, методи трансекції паренхіми печінки, хірургічна тактика при злоякісних новоутвореннях печінки з інвазією в магістральні судини, хірургічне лікування хіларної холангіокарциноми. Команда д.м.н. О.Г. Котенка (НІХТ ім. О.О. Шалімова) залучила гепатобіліарних хірургів з інших клінік України до розбору клінічних випадків пацієнтів, роботи в операційній. Курсанти відпрацювали навички використання різних хірургічних інструментів для трансекції печінки на органокомплексах і печінці. Інтенсивний курс завершив традиційний VET LAB. Під керівництвом куратора учасники курсу самостійно виконали відкриту і лапароскопічну резекції печінки у відділі експериментальної хірургії НІХТ ім. О.О. Шалімова.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові і лекторам за проведення насиченого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!