+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМИНАР-ПРАКТИКУМ "ЛАПАРОСКОПИЧЕСКАЯ ГЕРНИОЛОГИЯ" (24 ЧАСА)

З 23 по 25 листопада 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов курс «Лапароскопічна герніологія», на якому були присутні хірурги з різних регіонів України та Азербайджану.

Програма курсу на цей раз була ще більш насиченою. Передовим досвідом ділилися провідні співробітники відділення хірургії шлунково-кишкового тракту НІХТ ім. О.О. Шалімова к.мед.н. Косюхно С.В., к.мед.н. Калашников О.О., к.мед.н. Перехрестенко О.В., Плегудца О.І.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТАРР  і ТЕР методиками, лапароскопічна герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота. Курсанти прослухали лекцію по шиттю і в'язанню вузлів і мали можливість відпрацювати навички на лапароскопічних симуляторах.

В експериментальному відділі НІХТ ім. О.О. Шалімова учасники курсу відпрацювали методики лапароскопічної герніопластики: TAPP, TEP, іPOM, фундоплікація. В ході відпрацювання практичних навичок курсанти мали можливість спробувати в живу установку різних сітчастих протезів і фіксацію сітки різними герніостеплерами.

Курсанти активно обговорювали з викладачами курсу кейси пацієнтів, ділилися з колегами своїм досвідом і напрацюваннями.

Дякуємо кураторам семінару-практикуму О.О. Калашникова і С.В. Косюхно за організацію насиченого і продуктивного курсу, а також  нашим спонсорам за забезпечення витратними матеріалами та інструментами.

Сподіваємося, що нові знання і досвід, отримані під час занять в CSI, будуть успішно реалізовані на практиці.

 

Бажаємо всім учасникам  успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!