+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 24 по 28 квітня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів».

Куратор курсу - Жихарський Роман Володимирович, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, бакалавр Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

Потапов Олексій Андрійович, співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика провів ряд лекцій для учасників курсу.

На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України та Туркменистану.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: «Презентація центру», «Базові поняття в лапароскопії», «Лапароскопічний доступ в гінекології». Відео сесії: «Види лапароскопічного доступу», «Ускладнення в лапароскопії та методи їх корекції», «Ускладнення лапароскопічного доступу», «Різні методи формування інтра- і екстракорпоральних швів в мініінвазівної хірургії», «Етапи розвитку в мініінвазівної гінекології - від діагностичної лапароскопії до advanced рівня». Окрема лекція була присвячена видам хірургічних енергій, їх впливу на біологічні тканини, проблеми гемостазу в лапароскопічної хірургії.

Учасники центру мали можливість асистувати д. мед. н. професору Чайці Кирилу Володимировичу в операційній Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини.

Велику увагу було приділено практичним заняттям на тренажерах-симуляторах, де курсанти займалися за спеціальною методикою і відпрацьовували навички диссекции, лігування судин, накладання лапароскопічних швів.

На заняттях розбиралися цікаві клінічні випадки, обговорювалися тактика і методи хірургічного лікування різних гінекологічних захворювань.

Під час VET LAB практики учасники курсу відпрацьовували навички накладення пневмоперитонеума, розстановки троакарів, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, вивчили правила використання різних енергій на живих тканинах, накладення інтра- і екстракорпоральних швів.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Команда Центру Хірургічних Інновацій висловлює велику подяку проф. Чайку К. В.  Жихарському Р. В. та Потапову О.А. за проведення цікавого і плідного циклу занять і бажає всім успіхів у подальшій роботі! 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!