+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ» (39 ГОДИН)

З 12 по 16 грудня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза».

Куратор курсу - доцент НМАПО Вітюк Алла Дмитрівна ,.

На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України та Ірану.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: базові принципи лапароскопії, обладнання операційної, базові лапароскопічні операції в гінекології, особливості накладення пневмоперитонеума, види хірургічних енергій і їх вплив на біологічні тканини, гемостаз в лапароскопії, види лапароскопічних операцій при патології придатків матки. Учасникам курсу було також надано багато відео матеріалів, на яких обговорювалися тактика і методи лікування захворювань.

На заняттях розбиралися цікаві кейси пацієнтів, проводилася відео трансляція операцій з міста Одеса, яку вів Ігор Павлович Нігудца, обговорювалися тактика і методи хірургічного лікування захворювань..

Насиченими були практичні заняття на тренажерах-симуляторах, на яких курсанти займались за спеціальною методикою.

Під час VET LAB практики учасники курсу відпрацьовували навички накладення пневмоперитонеуму, розташування троакарів, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, накладення інтра та екстра-корпоральних швів, виконували операції з використанням різних видів енергій.

 

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові та лекторам за проведення цікавого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!