+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ» ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ

З 25 по 29 січня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу» (куратор курсу - к.м.н. Петренко Т.Г.).

На курсі були присутні лікарі з Одеси і Тернополя.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: основи лапароскопічної техніки, безпечна лапароскопія, пухлинні процеси малого тазу, ургентна гінекологія, а також види і методи лікування генітального ендометріозу. Окрема лекція була присвячена видам хірургічних енергій в лапароскопії та особливостям їх застосування.

Відповідно до плану курсу більша частина занять була відведена практиці на лапароскопічних тренажерах, під час якої курсанти виконували  спеціальні вправи з техніки лапароскопії, а також вдосконалювали навички шиття і в'язання вузлів.

У перервах розбиралися кейси пацієнтів, обговорювалися тактика й методи лікування захворювань, аналізувалися відео хірургічних втручань.

Спеціально для курсантів була організована трансляція «живої хірургії» від Ігоря Павловича Нігуци, завідуючого відділенням інвазивної гінекології МКЛ № 1 м. Одеси.

В ході VET LAB практики на лабораторній свинці учасники курсу мали можливість працювати з електрохірургічним обладнанням і виконати ряд хірургічних операцій, використовуючи техніку диссекції і лігування судин.

У заключний день занять традиційний майстер-клас для учасників курсу провів професор Ігор Зиновійович Гладчук.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові і викладачам курсу та бажає всім його учасникам подальших успіхів у роботі!

Будемо раді бачити вас на наших нових заходах у 2016 році. 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!