+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Інтенсивний курей тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології»

4 по 7 вересня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов Інтенсивний курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології».

 Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.

На курсі були присутні хірурги-урологи з різних регіонів України.

Курсантам була представлена теоретична програма, що включає лекції з основ лапароскопічної техніки, видам хірургічних енергій, основам лапароскопії в урології, відео-ресурсів в лапароскопічної урології, ускладнень в лапароскопічної урології.

Заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою на основі європейських рекомендацій щодо базової лапароскопії для урологів.

Курсанти також відвідали Національний Інститут раку, де наживо змогли побачити, а також асистувати Олександру Стаховському, який успішно виконав лапароскопічну радикальну простатектомію.

Під час «вет лаб» практики курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики на свинях, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно відпрацювали основні навички лапароскопічної урології: виділення нирки, виявлення, диссекція і кліппірованіе судин, виконання нефректомії, зупинка кровотечі з травмованих оточуючих органів.

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує всім учасникам за проведення курсу і бажає всім успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!