+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УРОЛОГІЇ"

З 4 по 8 квітня 2017 року  в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії в урології». Куратор курсу – к.м.н. Стаховський О.Е., відділення пластичної і реконструктивної онкоурології Національного інститута раку.

На курсі були присутні хірурги-урологи з різних регіонів України.

 Курсантам була представлена велика теоретична програма, яка включала  лекції з основ лапароскопічної техніки, видів хірургічних енергій, основ лапароскопії в урології, відео-ресурсів з лапароскопічної урології, ускладнень в лапароскопічній урології.

Заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою на основі європейських рекомендацій щодо базової лапароскопії для урологів. Один із днів програми курсу був відведений на відвідування лікарями Національного інституту раку та асистування куратора курсу в операційній.

Під час «вет лаб» практики курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики на свинях, випробувати в роботі високочастотні, плазмові та ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно відпрацювали основні навички лапароскопічної урології: виділення нирки, виявлення, диссекції і кліпування судин, виконання нефректомії, накладення інтракорпорального шва, зупинка кровотечі з травмованих навколишніх органів.

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СЅІ. Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує куратору  і лекторам за проведення насиченого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!