+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДИТЯЧІЙ ХІРУРГІЇ. ОСНОВИ ПЛАСТИЧНОЇ ТА МІНІІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ У ДІТЕЙ»

29 червня 2018 року кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно із Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та Center of Surgical Innovation  провели на базі ЗУСДМЦ науково-практичну конференцію "Сучасні технології в дитячій хірургії. Основи пластичної та мініінвазивної хірургії". Спеціальними гостями у нас на конференції були  - Dariusz Wyrzykowski і Marcin Losin - дитячі хірурги Клініки Хірургії Дітей та Молоді Гданського Медичного Університету, визнані експерти в Польщі у галузі пластичної та мініінвазивної хірургії. Колеги люб'язно погодились прилетіти у Львів і поділитись власним досвідом із українськими лікарями. За час конференції було проведено 4 операції (2 пластичних та 2 лапароскопічних). Робота в операційній тривала з 9:30 до 20:55 год. Наступного дня разом із колегами проконсультували 25 пацієнтів із складними вродженими вадами, судинними мальформаціями, пухлинними утворами. Дякуємо професору Piotr Czauderna!!! Pan Profesor zawsze goraco wspiera i pomaga rozwijac wspolprace miedzy Ukraina i Polska, dziekuje bardzo!! Окрема подяка нашим експертам - професору Vasyl Prytula, Ostap Mohylyak, Igor Lukavetskyy, професору Андрію Наконечному. Велика вдячність Директору Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр Андрій Синюта (Andrij Synyuta), Директорці Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Iryna Mykychak за всіляку підтримку та допомогу! Щиро дякуємо усім колегам, які долучилися  до організації.

Особлива подяка партнерам конференції, без яких вона могла і не відбутись - BOWA-electronic GmbH & Co. KG, Center of Surgical Innovation, і всій команді.  Велика подяка усім колегам з усієї України, які приїхали взяти участь у конференції!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!