+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
МАЙСТЕР КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

25-27 жовтня 2017 р. в Університетській лікарні № 1 м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Програма майстер-класу містила також доповіді, лекторами яких виступили доц. В.Л. Кожаков та професор Н.М. Рожковська  за тематикою сучасних методів дослідження вагінальної та лапароскопічної гістректомії, помилок в діагностиці, хірургічної практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, можливостей використання зшиваючих апаратів.

Протягом трьох  днів у форматі «живої хірургії» гінекологи розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного об’єму хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували Ігорю Зіновіовичу Гдадчуку і виконали ряд операцій: «Лапароскопічна гістеректомія без придатків», «Лапароскопічна гістеректомія з придатками», «Лапароскопія. Центральна, білатеральна перетонектомія чакрами глибокого ендометріозу. Енуклеація ендометріоми правого яєчника», «Вагінальна гістеректомія без придатків»,«Гістерорезектоскопія. Резекція внутрішньоматкової перегородки».

Професор І.З. Гладчук прийняв до уваги точку зору присутніх фахівців та блискуче виконав оперативні втручання.

Центр Хірургічних Інновацій дякує проф.ІЗ. Гдадчуку, проф.Н.М. Рожковські та  доц. Кожакову В.Л. за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!