+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ТРИДЕННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

24-25 січня 2019 р. в Київському міському центры репродуктивної та перинатальної медицини, вул. Героїв Сталінграда, 16. (4-й пологовий будинок) під керівництвом експерта курсу: проф. Чайки Кирилла Володимировича та Жихарскького Романа Володимировича  відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів.

Програма майстер-класу містила насичену програму :  перший день майстер класу відбувся у форматі «живої хірургії» гінекологи розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного об’єму хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували професору Чайці К.В  і виконали ряд операцій:«Лапароскопічна гістеректомія», «Лапароскопічна гістеректомія з холіцистектомією» «Вагінальная гістеректомія та ін., 

а також  лекції та доповіді у другий день майстер-класу, лектором  яких виступив Жихарський Р.В.  дослідження вагінальної та лапароскопічної гістректомії, помилок в діагностиці, хірургічної практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, можливостей використання зшиваючих апаратів.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Центр Хірургічних Інновацій дякує профЧайці К.В. та Жихарському Р.В. за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!