+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ» (39 ГОДИН)

З 23 по 27 січня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу».

Куратор курсу - доцент НМАПО Вітюк Алла Дмитрівна.

Потапов Олексій Андрійович, співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика провів ряд лекцій для учасників курсу.

На курсі були присутні гінекологи з України та Узбекистану.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: основи лапароскопічної техніки, безпечна лапароскопія, пухлинні процеси малого тазу, види і методи лікування генітального ендометріозу, «гострий живіт» в гінекології, роль ендоскопії в діагностиці та лікуванні безпліддя, новітні методи лікування міом.

Окрема лекція була присвячена видам хірургічних енергій, їх впливу на біологічні тканини, проблеми гемостазу в лапароскопічній хірургії, також учасникам курсу було представлено багато відеоматеріалів, на яких обговорювалися тактика і методи лікування захворювань.

Кожен день курсанти відпрацьовували навички диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів на лапароскопічних тренажерах.

На заняттях розбиралися цікаві кейси пацієнтів, обговорювалися тактика і методи хірургічного лікування захворювань.

Велику увагу було приділено практичним заняттям на тренажерах-симуляторах, на яких курсанти займалися за спеціальною методикою.

Під час VET LAB практики учасники курсу відпрацьовували навички накладення пневмоперитонеума, розташування троакарів, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, накладення інтра- і екстракорпоральних швів, виконували операції з використанням різних видів енергій.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Команда Центру Хірургічних Інновацій висловлює подяку куратору і лекторам за проведення цікавого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!