+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
МАЙСТЕР КЛАС «ВАГІНАЛЬНА І ЛАПАРОКОПІЧНА ГІСТЕРЕКТОМІЯ: «ЗА» ЧИ «ПРОТИ»

21-23 червня 2017 р. в Університетській лікарні № 1 м. Одеса під керівництвом Ігоря Зіновійовича Гдадчука відбувся майстер-клас «Вагінальна і лапароскопічна гістректомія», під час якого лікарі-гінекологи з різних регіонів України прийняли участь у консиліумі з приводу оперативного лікування кількох пацієнтів з діагнозами: Гіперпластичний процес ендометрія. Кіста LAVH., Кіста правого яєчника., Міома матки., Аденоміоз., Вузлова міома матки., Гіперплазія ендометрію., Перекрут кісти правого яєчника., Генітальний пролапс., AMK поліп ендометрія.

Програма майстер-класу містила також доповіді, лекторами яких виступили доц. В.Л. Кожаков та професор Н.М. Рожковська  за тематикою сучасних методів дослідження вагінальної та лапароскопічної гістректомії, помилок в діагностиці, хірургічної практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, можливостей використання зшиваючих апаратів.

Протягом трьох  днів у форматі «живої хірургії» гінекологи розглядали складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного об’єму хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували Ігорю Зіновіовичу Гдадчуку..

Професор І.З. Гладчук прийняв до уваги точку зору присутніх фахівців та блискуче виконав оперативні втручання.

Центр Хірургічних Інновацій дякує проф.ІЗ. Гдадчуку, проф.Н.М. Рожковські та  доц. Кожакову В.Л. за проведення цікавого і плідного майстер-класу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!