+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕНДОМЕТРІОЗИ І РЕПРОДУКЦІЯ: ЛІКУВАЛЬНІ ПІДХОДИ»

21-22 квітня 2017р. в Одесі, в готелі «Гранд Марин», відбулась щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендометріози і репродукція: лікувальні підходи».

Ведучі спеціалісти в області гінекології, репродуктології, хірургії, урології та колопроктології зібрались з усіх куточків України в Одесі, обговорити найважливіші аспекти сучасних методів дослідження і хірургічного лікування цього складного захворювання.

В ході конференції велися онлайн трансляції складних операційних випадків ендометріозу. Під час хірургії наживо оперували доктор медичних наук Харальд Крентель (клініка акушерства та гінекології Святої Анни, м. Херне, Німеччина), професор Ігор Гладчук (Національний медичний університет, кафедра акушерства та гінекології, м. Одеса, Україна), к.м.н. доцент Кожаков Віталій (Національний медичний університет, кафедра акушерства та гінекології, м. Одеса, Україна),  к.м.н., хірург-онколог Байдо Сергій (онкологічна клініка Лісод, Київ, Україна).

 З різних куточків світу приїхали підтримати своїх українських колег експерти з Німеччини, Грузії, Греції, Молдови та Угорщини. З доповіддю «Роль металопротеїназ в патофізіології ендометріозу та її вплив на IVF» виступив професор з Греції - Джон М. Тзаффетас, з доповідями: «Ендометріоз: практичні аспекти та патогенез», «Профілактика рецидивів ендометріозу, заснована на даних доказової медицини» - професор Томас Рьомер (Німеччина), «Організація центру ендометріозу в Грузії. Переваги для пацієнток» виступив професор Арсен Гвенетадзе (Грузія), доповідь д.м.н. Харальд Крентель (Німеччина) була присвячена «Аденоміоз: діагностичні та терапевтичнні опції», Аттіла Верешки (Угорщина) приділив увагу  «ДРТ та ендометріоз».

Ведучі спеціалісти:  Професор Наталія Рожковська, к.м.н. Олександр Рогачевський та Наталя Арбузенко - акцентували увагу аудиторії доповіддю «Маткова перистальтика та її тестування у хворих з ендометріозами». Фахівці в галузі гінекології: професор Микола Грищенко звернув увагу слухачів доповіддю «Ендометріоз та ДРТ», професор Олена Носенко виступила з доповіддю «Аденоміоз асоційований хронічний тазовий біль – терапевтичні опції», доцент Марина Запорожченко доповіла учасникам конференції про медикаментозні лікувальні підходи при поєднаних гіперплатичних процесах матки. Доопрацювання національних клінічних протоколів з ендометріозу представив - завідувач кафедри акушерства і гінекології Одеського національного медичного університету,   професор Ігор Гладчук. У доповіді доцента Віталія Кожакова (м.Одеса, Україна) була розглянута ятрогенія в хірургії ендометріозу: bad list». Поділився доповіддю «Ендометріоз з ураженням сечовивідних шляхів» к.м.н. Олександр Стаховський  (відділення пластичної і реконструктивної онкоурології Національного інституту раку, м.Київ, Україна). Професор Сергій Карташов виступив з проблемою  «Ендометріоз і пухлини яєчників: інтраопераційна діагностика та лікувальна тактика». Доктор Володимир Дощечкін поділився з колегами доповіддю «Ендометріоз та гіпофертильність: нові патогенічні механізми». Заключну доповідь конференції «МРТ в діагностиці аденоміозу» представив  доктор Маріо Таха (м.Одеса, Україна).

Виступи українських фахівців та закордонних експертів на конференції виявилися дуже цікавими та яскравими.

Центр Хірургічних Інновацій висловлює велику  подяку всім учасникам конференції, а також Асоціації акушерів-гінекологів України, кафедрі акушерства і гінекології № 1 Одеського національного медичного університету під керівництвом І.З. Гладчука, головним спонсорам конференції компаніям Bayer Health Care і BOWA-electronic, компаніям-партнерам: Profarma, Калина  і  Gedeon Richter  за активне сприяння успішному проведенню конференції.

 

До зустрічі в наступному році! 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!