+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

З 18 по 22 вересня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії», куратор курсу доктор медичних наук, науковий співробітник відділу лапароскопічної хірургії та холелітіазу Національного Iнституту Хірургіі   та Трансплантології ім. О.О. Шалімова - Шкарбан В.П.

На заняттях були присутні хірурги з різних регіонів України.

Програма курсу включала щоденні заняття на тренажерах, відвідування операційних НІХТ ім. О.О.Шалімова, теоретичний курс і «вет лаб» на лабораторної свинці.

Викладачі CSI провели ряд лекцій: основи лапароскопічної техніки, профілактика ятрогенних ушкоджень жовчних проток і судин при виконанні відкритої і лапароскопічекой холецистектомії, і інші.

Інженер медичного обладнання провів семінар по видах хірургічних енергій, їх вплив на біологічні тканини, методах розрізання та диссекції тканин, гемостазе в лапароскопічній  хірургії.

Працюючи на лапароскопічних тренажерах, курсанти вдосконалювали свою професійну майстерність, відпрацьовуючи навички диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів.

В операційній під час «вет лаб» курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики на лабораторних свинках, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно здійснили ряд оперативних лапароскопічних втручань, таких як: резекція печінки, резекція шлунка, фундоплікація, герніопластика, аднексектомія, апендектомія, анастомоз.

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати CSI.

Команда CSI вітає лікарів з успішним закінченням курсу і бажає всім  успіхів!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!