+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ІНТЕНСИВНИЙ ПРАКТИЧНИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «МАЛОІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ В ГІНЕКОЛОГІЇ»

16 по 20 квітня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення «Малоінвазивної хірургії і гінекології».

Куратор курсу Доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Українського державного інституту репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, акушер-гінеколог вищої категорії.

 На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: базові принципи лапароскопії, обладнання в операційній, базові лапароскопічні операції в гінекології, особливості накладення пневмоперитонеума, види хірургічних енергій і їх вплив на біологічні тканини, гемостаз в лапароскопії, види лапароскопічних операцій при патології придатків матки, так само учасникам курсу були надані відео матеріали, на яких обговорювалися тактика і методи лікування захворювань.

В одним із днів учасники центру відвідали Київський центр репродуктивної та перинатальної медицини, де учасники мали можливість асистувати професору Чайці Кирилу Володимировичу в операційній.

Особливу увагу було приділено практичним заняттям на тренажерах-симуляторах, де курсанти відпрацьовували навички дисекції, лігування судин, накладання лапароскопічних швів.

На заняттях розбиралися цікаві клінічні випадки, обговорювалися тактика і методи хірургічного лікування різних гінекологічних захворювань.

Під час VET LAB практики учасники курсу відпрацьовували навички накладення пневмоперитонеума, розстановки троакаров, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, вивчили правила використання різних енергій на живих тканинах, накладення інтра- і екстракорпоральних швів.

По закінченню курсу учасники курсу отримали сертифікати CSI.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує проф. Чайку К. В. та куратора курсу Вітюк А.Д. за проведення цікавого курсу і бажає всім успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!