+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНІ ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ ПРИ КОЛОРЕКТАЛЬНОМУ РАКУ. СТРАТЕГІЯ І ТАКТИКА»

З 16 листопада по 18 листопада 2016 р Центрі Хірургічних Інновацій пройшов семінар - практикум «Лапароскопічні оперативні втручання при колоректальному раку. Стратегія і тактика».

Куратор курсу: Махмудов Дмитро Ельдарович - хірург-онколог, клінічний онколог, співробітник відділення онкоколопроктологіі Національного Інституту раку.

Програма курсу була надзвичайно насиченою. Фахівці з різних регіонів України та Азербажана зібралися, щоб розглянути найбільш важливі та перспективні питання лапароскопічної колоректальной хірургії з лідерами напряму в Україні, а також ближньому і далекому зарубіжжі.

Теоретичну частину курсу представила Директор Національного інституту раку д. мед. наук, Колесник Олена Олександрівна. Практична частина курсу включала "Жива хірургія" під керівництвом Шудрака Анатолія Анатолійовича, а також  відвідування операційних Національного інституту раку.

Учасники курсу мали  можливість випробувати на тренажерах різні інструменти для лапароскопії зшиваючі апарати в дії, а також відпрацювати навички накладання швів і формування анастомозів.

Під час проведення відео-семінарів і лекцій куратор курсу Махмудов Дмитро Ельдарович приділив особливу увагу питанням організації та практики виконання лапароскопічних операцій на товстій кишці, а саме, виконання тотальної і часткової мезоректальної ексцизії, а також правобічної і лівобічної колектоміі.

В операційній, під час «вет лаб», курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання, практикувалися накладати ручний та апаратний анастомоз, відпрацьовували навички виконання елементів TME, кліпування, зварювання / перетин великих судин.

Курс пройшов при великій активності його учасників. Після закінчення лікарі отримали сертифікати Центру Хірургічних Інновацій.

CSI висловлює подяку спонсорам та куратору курсу.

 

Бажаємо всім учасникам успіхів і чекаємо на нові курси у 2017 році!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!