+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ПРАКТИЧНИЙ КУРС "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ"

14 по 16 лютого 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс, який вже є популярним  з лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України.

Передовим досвідом ділилися провідні фахівці НІХТ О.О. Шалімова: Литвиненко А.М.- доктор медичних наук, професор кафедри хірургії та траспланталогіі, Лукеча Іван Іванович- к.м.н., відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТAPP і ТЕР методиками, лапароскопічну герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота.

Один із днів програми курсу був присвячений на відвідування операційних НІХТ Шалімова О.О.

В експериментальному відділі НІХТ ім. О.О. Шалімова учасники курсу відпрацювали методики лапароскопічної герніопластики: TAPP, TEP, іPOM, фундоплікація. В ході відпрацювання практичних навичок курсанти мали можливість спробувати в живу установку різних сітчастих протезів і фіксацію сітки герніостеплером.

Курсанти активно обговорювали з викладачами курсу кейси пацієнтів, ділилися з колегами своїм досвідом і напрацюваннями.

Дякуємо куратору та лекторам семінару-практикуму О.М. Литвиненко, І.І. Лукечі, за проведення  насиченого і продуктивного курсу.

Сподіваємося, що нові знання і досвід, отримані під час занять в CSI, будуть успішно реалізовані на практиці. Бажаємо всім творчих успіхів!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!