+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В КОЛОПРОКТОЛОГІЇ»

13 по 15 лютого 2019 р. в  Центрі Хірургічних Інновацій пройшов семінар - практикум «Малоінвазивні технології в колопроктології».

Куратор курсу: хірург-онколог, колопроктолог вищої категорії, асистент кафедри хірургії НМУ № 1 ім. О.О. Богомольця - Мірошниченко Євген Юрійович.

Програма курсу була насиченою. Фахівці з різних регіонів України зібралися, щоб розглянути найбільш важливі та перспективні питання малоінвазивних технологій в колопроктології з лідерами напряму в Україні.

Теоретичну частину курсу представив хірург-онколог Мірошниченко Євген Юрійович.

Практична частина курсу включала лекції, заняття на органокомплексах різними інструменти для лапароскопії, а також відпрацювання  навичків накладання швів і формування анастомозів.

Під час проведення відео-семінарів і лекцій куратор курсу Мірошниченко Є. Ю. приділив особливу увагу питанням організації та практики виконання лапароскопічних операцій на товстій кишці, а саме, виконання тотальної і часткової мезоректальної ексцизії, а також правобічної і лівобічної колектоміі.

Курс пройшов при великій активності його учасників. Після закінчення крсу  лікарі отримали сертифікати Центру Хірургічних Інновацій.

CSI висловлює велику подяку куратору курсу та  всім учасникам.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!