+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАЛОІНВАЗИВНА АНОРЕКТАЛЬНАЯ ХІРУРГІЯ»

12 по 14 квітня 2018 вперше в Україні в центі Хірургічних Інновацій відбувся курс «Малоінвазивна аноректальна хірургія».

Куратор курсу: лікар-хірург, проктолог, онкохірург -Григорьян Артем Іванович.

На курс зібрались лікарі-проктологи з різних регіонів України. Програма курсу була надзвичайно насиченою, включала живу хірургію, кейси пацієнтів сучасні методи оперативного втручання, помилок в діагностиці, ускладнень в хірургічній практики, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування, заняття на органокомлексах.

Теоретичну частину курсу представив лікар-хірург, проктолог, онкохірург -Грігорьян Артем Іванович, яка складалася з таких тем: Анатомія прямої кишки і анального каналу. Фіброзні опорні структури аноректум. Анатомічні «ключі». МР-анатомія парапроктита і свищів. Патофізіологія геморою. Огляд сучасних методів лікування. Вибір тактики лікування. Амбулаторні втручання при геморої - латексне лігування, фотокоагуляція. Основи класичної геморроідектоміі. Анатомія геморроідектоміі. Відкрита або закрита? Вибір енергій - монополяр? термолігірованіе? ультразвук? Секретні прийоми. Як лікувати пацієнта після геморроідектоміі. Трансанальна деартеріалізація. Степлерних геморроідопексія по Лонго. Лазерна геморроідопластіка. Показання. Техніка. Оцінки.

Протягом 2-х днів в форматі «живої хірургії» хірурги розглянули операції, які блискуче виконав Григорьян А.І .: Класична гемороїдектомія з монополярной енергією. Геморроїдектомія з термолігірованіем.Геморроідектомія з ультразвукової діссекціей. Степлерних геморроідопексія по Лонго. Лазерна абляція гемороїдальних вузлів. Операція Габріеля. Операція LIFT.

Під час HANDS ON ТРЕНІНГ курсанти відпрацьовували практичні навички на біологічних моделях (тренажери типу Isbert з аноректум теляти) - гемороїдектомія з використанням різних енергій, операція Габріеля, латексне лігування і фотокоагуляція на біологічних моделях, степлерних геморроідопексія по Лонго.

Центр Хірургічних інновацій дякує А.І. Григорян за проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!