+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
КУРС ТУ «ЛАПАРОСКОПІЧНА РАДИКАЛЬНА ПРОСТАТЕКТОМІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ КЛІНІКИ МОНСУРІ» З ОЛЕКСАНДРОМ СТАХОВСЬКИМ (РІВЕНЬ: ЕКСПЕРТ)

З 1 по 3 грудня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов курс «Лапароскопічна радикальна простатектомія за методикою французької клініки Монсурі з Олександром Стаховським» (рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Даний курс відвідали хірурги-урологи з різних регіонів України та Молдови. Курсантам була представлена ​​велика теоретична програма, що включає лекції з основ лапароскопічної техніки, аналіз етапів виконання і критичних моментів в процесі малоінвазивного екстраперітонеального видалення передміхурової залози.

            Учасники курсу ознайомилися з методикою лапароскопічної радикальної простатектомії від всесвітньо відомої клініки Institute Mutualiste Monsouris (Париж, Франція), хірурги якої спеціально для учасників курсу підготували і переслали навчальні відеоматеріали.

Заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою, курсанти відпрацьовували основні етапи накладення анастомозу.

Один із днів програми курсу було відведено на відвідування лікарями Національного інституту раку, де курсанти наживо змогли побачити виконання двох операцій з видалення передміхурової залози пацієнтам із захворюванням високого ризику.

Під час «ветлаб» практики курсанти мали можливість застосувати отримані лапароскопічні навички в умовах роботи на лабораторних свинях, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно відпрацювали накладення анастомозу одинарними і безперервними швами, а найшвидші навіть встигли видалити свинці нирку.

 

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Команда CSI вітає лікарів з успішним закінченням курсу і бажає всім успіхів!

Будемо раді бачити Вас на наших нових курсах в 2017 р

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!