+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «БАЗОВІ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ МАЛОГО ТАЗУ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ» (39 ГОДИН)

З 6 по 10 червня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення «Практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу».

Куратор курсу – професор Ігор Зіновійович Гладчук, Національний медичний університет, кафедра акушерства та гінекології.

Потапов Олексій Андрійович, співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика провів ряд лекцій для учасників курсу.

На курсі були присутні гінекологи з різних регіонів України.

Теоретичну програму курсу склали наступні теми: «Презентація центру», «Базові поняття в лапароскопії», «Лапароскопічний доступ в гінекології». Відео сесії: «Види лапароскопічного доступу», «Ускладнення в лапароскопії та методи їх корекції», «Ускладнення лапароскопічного доступу», «Різні методи формування інтра- і екстракорпоральних швів в мініінвазівної хірургії», «Етапи розвитку в мініінвазівної гінекології - від діагностичної лапароскопії до advanced рівня». На заняттях розбиралися цікаві кейси пацієнтів, демонструвались пряма трансляція  операцій, з міста Одеса, яку проводив Ігор Павлович Нігуца, обговорювались тактика і методи хірургічного лікування захворювань.

Насиченими були практичні заняття на тренажерах-симуляторах, на яких курсанти займались за спеціальною методикою.

Під час VET LAB практики учасники курсу відпрацьовували навички накладення пневмоперитонеуму, розташування троакарів, навігацію камерою, маніпуляції інструментами в черевній порожнині, накладення інтра та екстра-корпоральних швів, виконували операції з використанням різних видів енергій.

Учасники центру відвідали Олександрівську клінічну лікарню м. Києва,  відділення оперативної гінекології малоінвазивной хірургії, були присутні при операції яку проводив професор Ігор Зіновійович Гладчук,  а також  асистували.

По закінченні курсу учасники отримали Сертифікати Центру.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує кураторові та лекторам за проведення цікавого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!