+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ПРАКТИЧНИЙ КУРС "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ"

6 вересня 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій завершився курс, який вже є популярним  з лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з різних регіонів України ..

Програма курсу на цей раз була ще більш насиченою. Передовим досвідом ділилися провідні фахівці к.мед.н. Косюхно С.В., лікар - хірург вищої категорії Плегуца А.І. і Потапов А.А. - співробітник кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТAPP і ТЕР методиками, лапароскопічну герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота. Курсанти прослухали лекцію по шиттю і в'язання вузлів і мали можливість відпрацювати навички на лапароскопічних симуляторах.

В експериментальному відділі НІХТ ім. А.А. Шалімова учасники курсу відпрацювали методики лапароскопічної герніопластики: TAPP, TEP, іPOM, фундоплікація. В ході відпрацювання практичних навичок курсанти мали можливість спробувати в живу установку різних сітчастих протезів і фіксацію сітки різними герніостеплерамиі.

Курсанти активно обговорювали з викладачами курсу кейси пацієнтів, ділилися з колегами своїм досвідом і напрацюваннями.

Дякуємо куратору та лекторам семінару-практикуму С.В. Косюхно, Плегуца А.І., Потапов О.О. за організацію насиченого і продуктивного курсу.

Сподіваємося, що нові знання і досвід, отримані під час занять в CSI, будуть успішно реалізовані на практиці. Бажаємо всім творчих успіхів!\

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!