+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П'ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

2 по 6 квітня 2018  року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії».

Куратор курсу: лікар-хірург - Литвин Олександр Іванович, відділення лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

Програма курсу включала щоденні заняття на тренажерах, відвідування операційних НІХТ ім. О.О.Шалімова, теоретичний курс і «вет лаб» на лабораторної свинці.

Викладачі CSI провели ряд лекцій: основи лапароскопічної техніки, профілактика ятрогенних ушкоджень жовчних проток і судин при виконанні відкритої і лапароскопічекой холецистектомії, і інші.

Інженер медичного обладнання провів семінар по видах хірургічних енергій, їх вплив на біологічні тканини, методах розрізання та диссекції тканин, гемостазе в лапароскопічній  хірургії.

Працюючи на лапароскопічних тренажерах, курсанти вдосконалювали свою професійну майстерність, відпрацьовуючи навички диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів.

В операційній під час «вет лаб» курсанти мали можливість застосувати лапароскопічні техніки і методики на лабораторних свинках, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно здійснили ряд оперативних лапароскопічних втручань, таких як: резекція печінки, резекція шлунка, фундоплікація, герніопластика, аднексектомія, апендектомія, анастомоз.

За підсумками курсу хірурги отримали сертифікати CSI.

Команда CSI вітає лікарів з успішним закінченням курсу і бажає всім  успіхів!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!