+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНА РАДИКАЛЬНА ПРОСТАТЕКТОМІЯ ЗА МЕТОДИКОЮ КЛІНІКИ МОНСУРІ» З ОЛЕКСАНДРОМ СТАХОВСЬКИМ (РІВЕНЬ ЕКСПЕРТ)

1 по 3 березня 2018 року в Центрі Хірургічних Інновацій відбувся Семінар-практикум «Лапароскопічна радикальна простатектомія за методикою французької клініки Монсурі з Олександром Стаховським» (рівень експерт).

Куратор курсу - к.м.н. Стаховський А.Е., відділення малоінвазивної хірургії Національного інституту раку.

Курс відвідали хірурги-урологи з різних регіонів України.

Курсантам була представлена велика теоретична програма, що включає лекції з основ лапароскопічної техніки, аналіз етапів виконання і критичних моментів в процесі малоінвазивного екстраперітонеального видалення передміхурової залози.

            Учасники курсу ознайомилися з методикою лапароскопічної радикальної простатектомії від всесвітньо відомої клініки Institute Mutualiste Monsouris (Париж, Франція).

Практичні заняття на лапароскопічних тренажерах проходили за спеціальною методикою, курсанти відпрацьовували основні етапи накладення анастомозу.

Курсанти також відвідали Національний інститут  раку, де наживо змогли побачити, а також асистувати Олександру Стаховському, який успішно виконав  дві операції  з лапароскопічної  радикальної простатектомії.

Під час «вет-лаб» практики курсанти мали можливість застосувати отримані лапароскопічні навички в умовах роботи на лабораторних свинях, випробувати в роботі високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання. Під керівництвом куратора курсу хірурги успішно відпрацювали накладення анастомозу одинарними і безперервними швами.

По закінченню  курсу хірурги отримали сертифікати СSI.

Команда Центру Хірургічних Інновацій дякує куратору і лекторам за проведення насиченого курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!