+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
Семінар-практикум «Виконання операцій на підшлунковій залозі»

1-2 лютого 2018 у Національному Інституті раку м.Києва під керівництвом д.м.н. Костянтина Володимировича Копчака відбувся Семінар-практикум «Виконання операцій на підшлунковій залозі», під час якого лікарі-хірурги з різних регіонів України взяли участь в консиліумі з приводу оперативного лікування декількох пацієнтів.

Семінар-практикум включав насичену програму, живу хірургію, кейси пацієнтів сучасних методів оперативного втручання при онкології підшлункової залози, помилок в діагностиці, ускладнень в хірургічній практиці, використання різних видів енергій в хірургічній практиці лікування.

Протягом 2-х днів в форматі «живої хірургії» хірурги розглянули складні клінічні випадки, обговорювали критерії визначення діагнозу, вибору доцільного обсягу хірургічного втручання, подальшого прогнозу, також асистували Костянтину Володимировичу Копчаку і виконали 2 складні операції: «Панкреатодуоденальна резекція», «Дистальна резекція підшлункової залози».

К.В. Копчак взяв до уваги точку зору присутніх фахівців і блискуче виконав оперативні втручання.

Центр Хірургічних інновацій дякує К.В. Копчака за проведення цікавого і плідного курсу і бажає всім його учасникам успіхів у подальшій роботі!

Будемо раді бачити Вас на наших нових курсах.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!