+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ТУ "ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ" (24 ЧАСА)

З 1 по 3 лютого 2017 року в Центрі Хірургічних Інновацій пройшов інтенсивний курс ТУ «Лапароскопічна герніологія», на якому були присутні хірурги з різних регіонів України та Узбекистану.

Програма курсу була ще більш інтенсивна та насичена. Передовим досвідом ділилися провідні співробітники відділення хірургії та  шлунково-кишкового тракту НІХТ ім. О.О. Шалімова к.мед.н. Косюхно С.В., к.мед.н. Калашников О.О., к.мед.н. Перехрестенко О.В.

Тематика лекцій семінару включала лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТАРР і ТЕР методиками, синдром хронічного пахового болю, лапароскопічна герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота. Курсанти прослухали лекцію по шиттю і в'язанню вузлів і мали можливість відпрацювати навички на лапароскопічних симуляторах.

Учасники курсу мали можливість відвідати майстер-клас з ендоскопічної білатеральної екстраперітонеальної  герніопластики пахового каналу в операційній НІХТ ім. О.О. Шалімова, яку провели Косюхно С.В., Плегудца О.І.

В експериментальному відділі НІХТ ім. О.О. Шалімова учасники курсу відпрацювали методики лапароскопічної герніопластики: TAPP, TEP, іPOM, фундоплікація. В ході відпрацювання практичних навичок курсанти мали можливість спробувати установку різних сітчастих протезів і фіксацію сітки різними герніостеплерами.

Курсанти активно обговорювали з викладачами курсу кейси пацієнтів, ділилися з колегами своїм досвідом і напрацюваннями.

Дякуємо кураторам семінару-практикуму за організацію насиченого і продуктивного курсу, а також спонсорам за забезпечення витратними матеріалами та інструментами.

По закінченню курсу всі учасники отримали сертифікати CSI.

Бажаємо всім учасникам успіхів у подальшій роботі!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!