+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
П’ЯТИДЕННИЙ КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ "ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ"

З 14 по 18 грудня 2015 р. у Центрі Хірургічних Інновацій проходив тижневий курс тематичного удосконалення для хірургів «Практичні навички лапароскопічної хірургії».

Викладачі CSI, а також запрошені фахівці акцентували увагу курсантів на наступних актуальних темах: основи лапароскопічної техніки, ятрогенні пошкодження при виконанні лапароскопічних операцій, основи лапароскопічної герніології, лапароскопічне лікування післяопераційних гриж живота. Інженер CSI провів відео-презентацію, присвячену видам хірургічних енергій і особливостям їх застосування в лапароскопії.

Під час практичних занять на лапароскопічних тренажерах курсанти вдосконалювали свою професійну майстерність: відпрацьовували навички диссекції, лігування, шиття та в'язання вузлів.

В операційній, під час VET LAB, курсанти практикували лапароскопічні техніки і методики на лабораторних свинках, тестували високочастотні, плазмові й ультразвукові апарати від провідних світових виробників хірургічного обладнання.

Згідно методичного плана курсу, хірурги мали можливість відвідати клінічні операційні інституту імені О.О. Шалімова і спостерігати за ходом лапароскопічних операцій, а також операцій, виконаних відкритим доступом, включаючи резекцію печінки і трансплантацію органів.

Команда CSI бажає всім учасникам курсу успіхів у подальшій роботі!

Будемо раді бачити вас на наших нових курсах у 2016 році!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!