+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕНДОМЕТРІОЗ. ДІАГНОСТИЧНІ МІФІ ТА ХІІРУРГІЧНІ РЕАЛІЇ. РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

3-4 квітня 2015 року в Національному Інституті Хірургії та Трансплантології ім. О.О. Шалімова з успіхом пройшла науково-практична конференція «Ендометріоз. Діагностичні міфи та хірургічні реалії», в ході якої гінекологи, хірурги, колопроктологи, урологи, лікарі-репродуктологи з різних регіонів України предметно обговорили нові та діючі медичні технології в практиці лікування ендометріозу.

З привітальним словом до учасників конференції звернулись директор НІХТ ім. О.О.Шалімова, головний хірург МОЗ України, д.м.н., професор О.Ю.Усенко та головний акушер-гінеколог МОЗ України, член-кореспондент НАМН В.В. Камінський.

Насичена програма конференції: відео презентації, доповіді, практична частина – викликали великий інтерес і жваву дискусію з боку учасників заходу. Протягом науково-практичної конференції був розглянутий широкий спектр тематичних проблем, серед таких – сучасний погляд на проблему ендометріозу, тактика й техніка хірургічного втручання при лікуванні ендометріозу, анатомічні особливості хірургії малого тазу, складнощі  діагностики та профілактика ендометріозу, профілактика ятрогенних ушкоджень та хірургічних інфекцій, нетрадиційні підходи у хірургічному лікуванні глибокого інфільтративного ендометріозу, хірургічні енергії в сучасній гінекології, лапароскопічна хірургія глибокого інфільтративного ендометріозу малого тазу. Учасники конференції з великою увагою ознайомились з позитивним досвідом хірургічного лікування ендометріозу в різних клініках України, проаналізували європейські клінічні протоколи обстеження пацієнтів з ендометріозом, обговорили представлені клінічні випадки, ознайомились з рекламною продукцією виробників медичного обладнання та інструментів. 

Для цільової аудиторії конференції було організовано проведення у форматі «живої хірургії» трьох операцій у пацієнток з діагнозами  «аденоміома, узловата форма», «глибокий інфільтративній ендометріоз з ушкодженням кишківника», «кіста яєчника». Операції були проведені на високому професійному рівні професором І.З.Гладчуком, Одеський національній медичний університет, (асистували к.м.н. Петренко Т.Г. та к.м.н. Шкарбан В.П.),  та стали центральною подією  в професійній дискусії фахівців протягом   конференції.  

За підсумками роботи конференції її учасники прийняли резолюцію і затвердили Протокол обстеження та Стандарт лікування для   хворих на ендометріоз.

Організатор заходу Центр Хірургічних Інновацій висловлює подяку всім учасникам, а також партнерам:  Bayer Health Care, Soering, Ansell, Ipsen, Avidian, Takeda, Kalina, Синево, Юрія Фарм за допомогу і підтримку в проведенні науково-практичної конференції. 

 

 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!