+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
ТРИДЕННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЛАПАРОСКОПІЧНА ГЕРНІОЛОГІЯ»

З 10 по 12 березня 2016 року в Центрі Хірургічних Інновацій проходив вже популярний практичний курс з лапароскопічної герніології, на якому були присутні хірурги з Одеси, Полтави, Києва та Київської області.

Програма курсу на цей раз була ще більш насиченою. Передовим досвідом ділилися провідні співробітники Відділення хірургії шлунково-кишкового тракту НІХТ ім. О.О. Шалімова к.мед.н. Косюхно С.В., к.мед.н. Калашніков О.О., к.мед.н. Перехрестенко О.В.

У лекційній програмі семінару розглядалися лапароскопічні методики лікування пахових гриж, відмінності між ТАРР і ТЕР методиками, лапароскопічна герніопластика при післяопераційних і пупкових грижах живота. Курсанти прослухали лекцію з шиття та в'язання вузлів і мали можливість відпрацювати навички на лапароскопічних симуляторах.

Представник компанії Covidien ознайомив курсантів з продукцією для виконання герніопластики (різні сітчасті протези, герніостеплери).

В рамках семінару було проведено майстер-клас з TAPР з використанням сучасного сітчастого протезу ProGrip. Операція виконувалася кураторами курсу в Інституті ім. О.О. Шалімова.

В Експериментальному Відділі НІХТ Шалімова хірурги тренували методики лапароскопічної герніопластики (TAPP, TEP, іPOM, фундоплікація). Також курсанти практикувалися в установці різних сітчастих протезів та їх фіксації герніостеплерами.

Також на семінарі лікарі активно обговорювали кейси пацієнтів та ділилися з колегами своїм досвідом.

Центр Хірургічних Інновацій дякує кураторам семінару-практикуму О.О. Калашнікову і С.В. Косюхно за проведення насиченого і продуктивного курсу, а також компанії спонсору Covidien за забезпечення матеріалами та інструментами.

 

Сподіваємося, що нові знання і досвід, отримані на семінарі, будуть успішно реалізовані на практиці. Бажаємо вам успіхів!

 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!