+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ ДЛЯ ГІНЕКОЛОГІВ»

З 8 по 10 грудня 2014 року в Центрі Хірургічних Інновацій був проведений черговий інтенсивний курс професійного тематичного удосконалення з лапароскопічної гінекології. Триденну програму курсу  пройшли хірурги-гінекологи з міст Києва, Чернівців, Львова та Калиша.

Програма першого дня містила слухання тематичних лекцій та тренування на лапароскопічних симуляторах з відпрацюванням координації рухів за методикою фахівців - викладачів курсу.

За планом другого дня курсанти практикувались в Експериментальному відділі Інституту Хірургії та Трансплантології ім. О.О.Шалімова. Хірурги-гінекологи відпрацьовували навички оперування на біологічному матеріалі (лабораторна свинка). В центрі уваги були правила роботи з лапароскопічним обладнанням, техніка встановлення портів, введення троакарів, робота з ультразвуковими ножицями, аргоноплазмова коагуляція, виконання хірургічних втручань (холецистектомії, нефректомії, резекції кишковика). Важливим було обговорення теми попередження можливих помилок у лапароскопії та максимально безпечного оперування.

Останнього дня всім курсантам була надана можливість співпрацювати з професором Гладчуком І.З. на хірургічному втручанні. Після проведеної операції провідний фахівець висловив колегам свою подяку за  співпрацю.

Графік проведення курсів на 2015 рік буде опублікований на сайті Центру до кінця поточного року.

Для участі в курсах удосконалення прохання реєструватися на сайті Центру.

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!