+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ ДЛЯ ХІРУРГІВ (5 днів)

З 8 по 12 грудня 2014 року в Центрі Хірургічних Інновацій був проведений черговий інтенсивний курс тематичного удосконалення з лапароскопічній хірургії. Хірурги з Києва, Житомира і Красноармійська зібрались у Центрі, щоб підвищити свій рівень знань в лапароскопічній хірургії та пройти інтенсивну практику.

Програма курсу містила слухання тематичних лекцій та перегляд відеоматеріалів з їх наступним обговоренням. Куратор курсу Шкабран В.П. приділив особливу увагу проблемі ятрогенних пошкоджень жовчних протоків під час виконання відкритої або лапароскопічної холецистектомії, а також основам лапароскопічної техніки.

Хірурги курсу кожного дня проходили практику на тренажерах, відпрацьовуючи навички координації рухів у лапароскопії, вчилися прийомам в’язання вузлів, тренуючись як на планшетах, так і на біологічному матеріалі, вивчали особливості роботи із лапароскопіним обладнанням.

Заключного дня лікарі курсу працювали в Експериментальному відділі Інституту Хірургії та Трансплантології ім. О.О.Шалімова. Хірурги відпрацьовували практичні навички оперування на біологічному матеріалі (лабораторна свинка). В центрі уваги були правила роботи із лапароскопічних обладнанням, техніка встановлювання портів, введення троакарів, робота з ультразвуковими ножицями, аргоноплазменна коагуляція. Хірурги практикувались у виконанні деяких хірургічних втручань (серед них – холедохектомії, холецистектомії, нефректомії, резекції печінки, спленектомії, міжкішкового анастомозу).

Слід відзначити, що хірурги курсу також мали змогу асистувати провідним спеціалістам під час проведення операцій у Національному Інституті Хірургії та Трансплантології.

 

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!