+38 (044) 339-90-90 || +38 (050) 418-59-99 || +38 (050) 059-50-75
КУРС ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ «МАЛОІНВАЗИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В КОЛОПРОКТОЛОГІЇ»

З 30 листопада по 3 грудня 2015 р. у Центрі Хірургічних Інновацій вперше відбувся курс тематичного удосконалення поглибленого рівня «Малоінвазивні технології в колопроктології». Куратор курсу - хірург-онколог, колопроктолог вищої категорії Мірошниченко Євген Юрійович.

Програма курсу була надзвичайно насиченою. Фахівці з різних регіонів України зібралися, щоб розглянути найбільш важливі та перспективні питання лапароскопічної колоректальної хірургії з лідерами напрямку в Україні, а також ближньому й далекому зарубіжжі. Практична частина курсу містила аналіз етапів стандартних лапароскопічних оперативних втручань в колопроктології, відпрацювання основних навичок при виконанні етапів лапароскопічних операцій в колопроктології, розбір типових інтраопераційних ускладнень і можливостей їх усунення, розгляд Протоколу швидшого одужання пацієнта (Fast track, ERAS).

У проведенні курсу велику підтримку CSI надали компанії-спонсори Covidien, Olympus і Soering. Так, на курсі виступив представник фірми Covidien з інформацією щодо принципів використання зшивачів і енергетичних платформ. Хірурги мали можливість випробувати різні зшиваючі апарати від Covidien в дії, а також відпрацювати навички накладання швів і формування анастомозів на сухих та вологих тренажерах.

Протягом Vet Lab хірурги практикувалися накладати ручний та апаратний анастомоз, відпрацьовували навички виконання елементів TME, кліпування, заварювання / перетинання великих судин.

Для учасників курсу було організовано пряму трансляцію операцій провідних ендоскопічних хірургів Байдо С.В і Музики С.В. з клінік Лісод і Олімед (Київ).

Хірурги-курсанти прослухали лекцію експерта Інституту Раку А.І. Зелінського «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні метастатичного колоректального раку».

Під час проведення відео-семінарів та лекцій куратор курсу Мірошниченко Є.Ю. приділив спеціальну увагу питанням організації та практики виконання лапароскопічних операцій на товстій кишці, а саме етапам виконання тотальної і часткової мезоректальної ексцизії, а також правобічнії і лівостороннії колектомії.

Курс пройшов за великої активності його учасників. По закінченні лікарі отримали сертифікати Центру Хірургічних Інновацій.

CSI висловлює подяку спонсорам та куратору курсу.

Хірургія в Україні розвивається!

Запрошуємо хірургів на наші нові курси у 2016 році!

Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время!